Biuro handlowe

  • Ultramare Sp. z o.o.
    al. Wilanowska 267
    02-730 Warszawa
 


Dział handlowy

Chcesz złożyć zamówienie? Tutaj czekają na Ciebie nasi specjaliści do spraw sprzedaży

Mazowieckie, Łódzkie, Podlaskie

Agnieszka Malicka

Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu

+48 695 405 400


email: agnieszka@ultramare.com.pl
kom. +48 695 405 400
tel. +48 22 854 01 59/60 wew. 103

Ewa Marańda

Specjalista d/s sprzedaży

+48 797 408 739


email: ewa@ultramare.com.pl
kom. +48 797 408 739
tel. +48 22 854 01 59/60 wew. 107

Agnieszka Gryta

Specjalista d/s sprzedaży

+48 503 194 444


email: agnieszka.gryta@ultramare.com.pl
kom. +48 503 194 444
tel. +48 22 854 01 59/60 wew. 104

Zachodnio Pomorskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie

Mateusz Hirsz

Specjalista d/s sprzedaży

+48 501 102 397


email: mateusz@ultramare.com.pl
kom. +48 501 102 397
tel. +48 58 661 32 33

Krystyna Konkol

Specjalista d/s sprzedaży

+ 48 515 080 977


email: szemud@ultramare.com.pl
kom. + 48 515 080 977
tel. + 48 58 661 32 33
fax + 48 58 661 32 33

Anna Damps

Specjalista d/s sprzedaży

+48 515 080 730


email: damps.anna@ultramare.com.pl
kom. +48 515 080 730
tel. +48 58 661 32 33

fax + 48 58 661 32 33

Magdalena Bazychowska

Urlop macierzyński

+48 797 408 731


email: magdalena@ultramare.com.pl
kom. +48 797 408 731
tel. +48 58 661 32 33

fax + 48 58 661 32 33

Lubuskie, Wielkopolskie, Śląskie

Mateusz Rumianowski

Specjalista d/s sprzedaży

+48 695 405 440


email: m.rumianowski@ultramare.com.pl
kom. +48 695 405 440
tel. +48 22 854 01 59/60 wewn. 115

Martyna Piątkowska

Specjalista d/s sprzedaży

+48 797 408 741


email: martyna@ultramare.com.pl
kom. +48 797 408 741
tel. +48 22 854 01 59/60 wewn. 114

Dolnośląskie, Opolskie, Małopolskie, Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie

Michał Paziak

Specjalista d/s sprzedaży

+48 695 757 373


email: michal@ultramare.com.pl
kom. +48 695 757 373
tel. +48 22 854 01 59/60 wew. 106

Marta Wójcik

Specjalista d/s sprzedaży

+48 797 408 747


email: marta@ultramare.com.pl
kom. +48 797 408 747
tel. +48 22 854 01 60 wew. 105
fax +48 22 844 01 39

Dział realizacji zamówień i faktur

Jeżeli chcesz sprawdzić stan swojego zamówienia lub uzyskać informację dotyczące faktury - jesteś w dobrym miejscu

Karolina Porębska

Pracownik Działu Realizacji Zamówień

+48 797 408 738


email: karolina@ultramare.com.pl
kom. +48 797 408 738
tel. +48 22 854 01 59/60 wew. 112
fax +48 22 844-01-39

Aleksandra Eksmond

Pracownik Działu Realizacji Zamówień

+48 501 102 381


email: ola@ultramare.com.pl
kom. +48 501 102 381
tel. +48 22 854 01 59/60 wew. 102
fax +48 22 844-01-39

Maria Bujko

Kierownik Działu Faktur - Warszawa

+48 503 199 104


email: maria@ultramare.com.pl
kom. +48 503 199 104
tel. +48 22 854 01 59/60 wew. 108
fax +48 22 844 01 39

Anna Rębisz

Pracownik działu realizacji zamówień i fakturowania - Szemud

+48 797 408 735


email: anna.rebisz@ultramare.com.pl
kom. +48 797 408 735
tel. +48 58 676 45 51
fax +48 58 676 45 50

Dział logistyki i obsługi eksportu / importu

Import i eksport w Ultramare to my

Robert Kierznikiewicz

Kierownik Działu Logistyki i Obsługi
Eksportu i Importu

+48 509 341 310


e-mail: robert@ultramare.com.pl
kom. +48 509 341 310
tel. +48 58 676 45 51

Karolina Zbróg

Specjalista d/s Exportu i Importu

+48 797 408 736


e-mail: karolina.zbrog@ultramare.com.pl kom. +48 797 408 736
tel. +48 58 676 45 51

Dział finansowy i zarządzania produkcją

Anna Marczewski

Zastępca dyrektora d/s finansowych

+48 605 315 567


e-mail: ania@ultramare.com.pl
kom. +48 605 315 567
tel. +48 58 676 45 51

Wojciech Skubik

Kierownik produkcji

+48 691 403 011


e-mail: wojtek.skubik@ultramare.com.pl
kom. +48 691 403 011
tel. +48 58 676 45 51

Dział kadr i kontroli jakości

Kinga Krawczyk

Dyrektor d/s personalnych

+48 691 406 645


e-mail: kinga.krawczyk@ultramare.com.pl
kom. +48 691 406 645
tel. +48 58 676 45 51

Agata Stypułkowska

Specjalista d/s jakości

+48 504 158 815


e-mail: agata.stypulkowska@ultramare.com.pl
kom. +48 504 158 815
tel. +48 58 676 45 51